Qbicart Vapurda!

£15.00

Clear

Description

Vapurda Martılar 🕊️

Sarıyer’den başlayıp Beşiktaş’a kadar devam edecek yolculuğumuza martılar Boğaz manzarası, balıklar, masmavi deniz, ferahlatıcı rüzgar esintisi eşlik edecek. 🐳🐟🐠🐡🎨🐬

Bu yolculukta bir deniz kuşu olan martılara, çeşitlerine, anatomisine yoğunlaşacak, fotoğraflarını çekecek; hatta onları resmimizin temasına davet edeceğiz! Farklı sürpriz malzemeleri de bir araya getirerek kendi martılarımızı, köprülerimizi veya manzaramızı resmedeceğiz. Siz de bizimle birlikte vapurda sanat dolu anlar yaşamak için hazırsanız bekliyoruuz!

Malzemeler:

    • Resim defteri,
    • İstenilen türde boyalar

Not : Bu etkinliğe 5-8 yaş arası çocuklar kabul edilmektedir ve kontenjanımız 8-10 kişidir.

Atölye Hakkında Bilgilendirme

Atölyemiz en az 4 çocuğun katılımıyla gerçekleşecektir.

Sorularınız için Qbicart Veli Koordinatörümüz ile iletişime geçebilirsiniz.📞 0531 494 84 43

Sizleri heyecanla bekliyoruz.

ÖNEMLİ

Katılımcıların atölye veya derslere katılamama durumunu atölye ve dersler gerçekleşmeden 2 gün önce tarafımıza bildirmemesi durumunda ücret iadesi ve değişiklik yapılamamaktadır.

Çocuğunuzun katılacağı Qbicart Programında, çekilecek fotoğraf ve video görüntülerini sosyal medya sayfalarımızda yayınlayıp daha çok çocuğun sanatla ulaşmasına teşvik sağlamak isteriz. Bu paylaşımlara sıcak bakmıyorsanız; Qbicart ile +905314948443 numarası üzerinden iletişime geçebilir ya da info@qbicart.com’a mail ile bildirmenizi rica ederiz.

Bu konudaki detaylı bilgilendirme bilet alımı gerçekleşmeden önce onaylayacağınız Terms and Conditions sayfasında yer almaktadır.

Additional information

Günler

14 Ekim, 5 Kasım, 26 Kasım, 10 Aralık, 24 Aralık