Qbicart Nevşehir’de

£580.00£775.00

Clear
SKU: N/A Category:

Description

Qbicart Tatilde 🌻🌿

Qbicart Tatilde, farklı şehirlerden gelen aileler ve çocuklarla birlikte yürütülen gezdiğimiz, farklı deneyimlere ulaştığımız, öğrendiğimiz, yeni arkadaşlıklar edindiğimiz, tüm bunları yaparken sanatı ve oyunu açık havaya da taşıyarak farklı atölyelerle ekip arkadaşlarımızın farklı renklerini sizlerle paylaştığı bir programdır. Elbette hepimizin bildiği gibi, açık havada ve farklı mekanlarda öğrenim çocukların sağlığını iyileştirir, öğrenme ile arasındaki ilişkiyi güçlendirir ve çevreleriyle daha kuvvetli bağlar kurmalarını sağlar.

İnandığımız tüm etik değerlerimizle Nevşehir’de hep birlikte çocuk olmaya, bol bol oynamaya, mağara resimlerini görerek onlarla ilgili yorumlar yapmaya, resim yapmaya, günlük yoğun hayatlarımızdan sıyrılarak gökyüzüne bakıp bulutları çocuklarla birlikte nelere benzetebileceğinize inanamayacaksınız. Çocuklar bizlere bambaşka dünyaların ve hayallerin kapılarını aralarken bizlerde onlara eşlik etmek için sabırsızlanıyoruz.

Sizleri Neler Bekliyor? 

Bol yürümeli, bol keşifli, Kapadokya’nın tarihi dokusuna uygun konaklamalı ve kentin mistik dokusunda kaybolabileceğimiz bir program hazırladık sizler için.

Bazen sizin ve çocuklarınızın ayrı ayrı öğrendiği, deneyimlediği, eğlendiği programlar olacak, bazen de hep birlikte uygulamalı deneyimleyip tartışacağız. Amacımız dünyayı kurtarmak değil, dünyayı, kendi yaratıcılığımızı ve mutluluğumuzun önemini keşfederek güzelleştirmek olacak.

Bu programı dört meraklı ve arkadaşın bir araya gelerek hazırladığını söylemek isteriz. Yetişkin ve çocukların ihtiyaçlarını öğrendiğimiz saha deneyimlerimiz de bize rehber oldu. Daha önce katılmış olduğunuz programlardan farklı olarak bu deneyimi hep birlikte nasıl daha keyifli hale getirebileceğimizi düşündük. “Oyun oynamaya, düşünmeye, sanata ve öğrenmeye duyduğumuz ihtiyaç, aktivite kavramından bağımsız olarak, tamamen günün akışında bir keyif unsuru haline nasıl gelebilir?” sorusu, çıkış noktamız oldu. Vee ortaya gerçekleşmesi için gün saydığımız Qbicart Tatilde Programımız çıktı.

 

Qbicart Nevşehir’de Hakkında Bilgilendirme

Yaş Aralığı :  5-10 Yaş (Aile Katılımlı)
Kontenjan :  5 Aile 
Konum : Caveadocia Stone & Cave House Ortahisar Kasabası/Ürgüp

Sorularınız için Veli Koordinatörümüz ile iletişime geçebilirsiniz. 📞 +90 531 494 84 43

Sizleri heyecanla bekliyoruz.

 

HEDİYE 🎁

Qbicland bileti alan tüm katılımcılara, aktif olarak yürütülen QBICART atölyelerinden 1 ders hediye!

 

Additional information

Çocuk Sayısı

1 Çocuk, 2 Çocuk

Yetişkin Sayısı

1 Yetişkin, 2 Yetişkin

Kamp Günleri

12-14 Kasım, 14-17 Kasım